Zadzwoń i zarejestruj się:

81 532 90 90

Od lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów

Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie dobierając takie metody leczenia by jego efekty były długotrwałe oraz widoczne w jak najkrótszym czasie.

Oddział dzienny

NZOZ Med-Laser oferuje pacjentom przyjęcia w trybie pobytu dziennego. Polega to na możliwości skorzystania z naświetlań lampami UVB 311 nm, PUVA , TP4 i PDT w chorobach takich jak np.: łuszczyca, atopowe zapalenie skóry.

Pacjenci poddający się leczeniu w tym trybie nie są zobowiązani do pozostawania na Oddziale szpitalnym celem leczenia. Mogą korzystać z wyżej wymienionych metod w określonych, wcześniej umówionych godzinach a po zakończonym zbiegu udać się do domu. Pacjent taki jest badany przez lekarza przy pierwszorazowej wizycie. Z kolei w trakcie naświetlań odbywają się wizyty kontrolne co 2 tygodnie od pierwszego naświetlania. Cała fototerapia przebiega w miłych i komfortowych warunkach dla pacjenta. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość wykonania kąpieli siarczkowodorowej i solankowej po wcześniejszym uzgodnieniu z lekarzem.

W trosce o pacjentów został stworzony przyjazny i nowoczesny oddział dermatologiczny, gdzie pacjenci z cięższymi schorzeniami dermatologicznymi znajdują się pod całodobową opieką.

15

leakrzy dermatologów

2

chirurgów onkologicznych

12

osób personelu pielęgniarskiego

10

łóżek oddziału stacjonarnego

Kontakt z nami

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
MED-LASER

ul. Młyńska 14A (wejście od ulicy 1-go Maja 49),
20-406 Lublin
telefon: 81 532 90 90

Rejestracja czynna:
poniedziałe-czwartek: 9:00-17:00
piątek: 9:00-15:00


Przejdź do kontaktu ›