Med-Laser

ODDZIAŁ DZIENNY

przyjazny i nowoczesny

NZOZ Med-Laser oferuje pacjentom przyjęcia w trybie pobytu dziennego. Polega to na możliwości skorzystania z naświetlań lampami UVB 311 nm, PUVA , TP4 i PDT w chorobach takich jak np.: łuszczyca, atopowe zapalenie skóry.

Pacjenci poddający się leczeniu w tym trybie nie są zobowiązani do pozostawania na Oddziale szpitalnym celem leczenia. Mogą korzystać z wyżej wymienionych metod w określonych, wcześniej umówionych godzinach a po zakończonym zbiegu udać się do domu. Pacjent taki jest badany przez lekarza przy pierwszorazowej wizycie. Z kolei w trakcie naświetlań odbywają się wizyty kontrolne co 2 tygodnie od pierwszego naświetlania. Cała fototerapia przebiega w miłych i komfortowych warunkach dla pacjenta. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość wykonania kąpieli siarczkowodorowej i solankowej po wcześniejszym uzgodnieniu z lekarzem.
W trosce o pacjentów został stworzony przyjazny i nowoczesny oddział dermatologiczny, gdzie pacjenci z cięższymi schorzeniami dermatologicznymi znajdują się pod całodobową opieką.

Czym się zajmujemy?

Specjalizacje

Już od 2000 roku zapewniamy wysokiej jakości usługi medyczne
świadczone w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.
Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

Dermatologia

Dermatologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się badaniem, diagnozowaniem, leczeniem i zapobieganiem chorobom skóry, włosów i paznokci.

Chirurgia estetyczna

Chirurgia estetyczna to jeden z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych sposobów na osiągnięcie upragnionego wyglądu.

Fizjoterapia​

Fizjoterapia może pomóc w złagodzeniu bólu i poprawieniu jakości życia poprzez ćwiczenia, masaże i inne techniki wzmacniające ciało.

Ginekologia​

Ginekologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką, leczeniem i zapobieganiem chorobom dotyczącym żeńskich narządów płciowych.

Neurologia​

Neurologia obejmuje badanie i leczenie dysfunkcji neurologicznych, takich jak choroby mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów obwodowych i mięśni.

Psychiatria​

Psychiatria jest dziedziną medycyny zajmującą się diagnozowaniem, leczeniem i profilaktyką zaburzeń psychicznych, emocjonalnych i behawioralnych.