Zadzwoń i zarejestruj się:

81 532 90 90

Od lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów

Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie dobierając takie metody leczenia by jego efekty były długotrwałe oraz widoczne w jak najkrótszym czasie.

Hospitalizacja

Oddział Dermatologiczny zapewnia opieką medyczną pacjentom z chorobami skóry i błon śluzowych dorosłych oraz dzieci. Ośrodek specjalizuje się w leczeniu łuszczycy, nowotworów skóry, w tym czerniaka, ciężkich postaci atopowego zapalenia skóry i innych chorób alergicznych. W Oddziale stosuje się nowoczesne terapie, w tym terapie biologiczne łuszczycy, laseroterapię, fototerapię metodami PUVA, UVB311, PUVA Bath, lampę fotodynamiczną. Specjaliści z naszego ośrodka zajmują się leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową, dermatoz o ciężkim przebiegu i trudnych diagnostycznie chorób skóry, wymagających wysokospecjalistycznych procedur medycznych.

Ośrodek dysponuje 10 łóżkami, a dwuosobowe sale zapewniają naszym pacjentom komfort i doskonałe warunki hospitalizacji. Oddział Dermatologii świadczy usługi medyczne w oparciu o środki finansowe pochodzące z Narodowego Funduszu Zdrowia, ponadto posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia do pełnego szkolenia specjalizacyjnego w zakresie Dermatologii i Wenerologii.

Pacjent przyjmowany do szpitala w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, powinien posiadać przy sobie w dniu przyjęcia:

  • Ważne skierowanie do szpitala od lekarza specjalisty, który zawarł umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia lub prowadzi prywatną praktykę lekarką,
  • Dowód tożsamości,
  • Nr PESEL/aktualny dokument ubezpieczenia,
  • Dokumentację medyczną (wyniki wszystkich wcześniejszych badań, karty informacyjne z poprzednich hospitalizacji etc.)

Oddział dysponuje 5 komfortowymi dwuosobowymi salami z pełnym zapleczem sanitarnym. Ponadto sale wyposażone są w odbiorniki telewizyjne, internet.

Chirurgia onkologiczna

Chirurgia onkologiczna: (dr n. med. Zbigniew Plewa spec. chirurgii ogólnej i onkologicznej oraz dr n. med. Mieczysław Jazienicki)

  • Usuwanie nowotworów złośliwych skóry; znamion barwnikowych; brodawek.
  • Usuwanie nowotworów tkanki podskórnej: tłuszczaków, kaszaków, włókniaków, itp.

Podczas hospitalizacji możliwe jest wykonanie pełnej diagnostyki i wdrożenie terapii pacjentom z szerokim przekrojem schorzeń dermatologicznych, kiedy leczenie ambulatoryjnie nie przynosi zadowalających efektów. Najczęściej hospitalizowani są pacjenci z łuszczycą, w tym łuszczycą stawową i krostkową, chorobami alergicznymi (pokrzywka, atopowe zapalenie skóry, wyprysk alergiczny), chorobami wirusowymi (półpasiec, rozległe opryszczki), chorobami bakteryjnymi (róża i inne ropne zmiany skórne), chorobami pęcherzowymi oraz schorzeniami okolicy narządów płciowych. Znaczą część pacjentów stanowią chorzy z owrzodzeniami podudzi. Ponadto w trybie hospitalizacji wykonywane są rozległe zabiegi laserowe i chirurgiczne.

Skierowanie do szpitala wystawiają wszyscy lekarze dermatolodzy.

Termin hospitalizacji uzgadniany jest z mgr Aliną Matysiak (tel. 510 774 537).

15

leakrzy dermatologów

2

chirurgów onkologicznych

12

osób personelu pielęgniarskiego

10

łóżek oddziału stacjonarnego

Kontakt z nami

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
MED-LASER

ul. Młyńska 14A (wejście od ulicy 1-go Maja 49),
20-406 Lublin
telefon: 81 532 90 90

Rejestracja czynna:
poniedziałe-czwartek: 9:00-17:00
piątek: 9:00-15:00


Przejdź do kontaktu ›